Lodtrækningen om Proerne til Race to Himmerland blev her til aften foretaget i Himmerland. Se resultatet i denne video herunder.

Startlisterne bliver offentliggjort tirsdag. Hele oversigten kan ses nederst på denne side.

Hold/Firma Fornavn Efternavn STAT
Arkitektfirmaet Kloden Allan T. Pedersen AM
Arkitektfirmaet Kloden Jesper Gaardsdal PGA
Astrup Design Carsten Poulsen AM
Astrup Design Henric Sturehed PGA
Backtee Thomas Riise Knudsen AM
Backtee Andreas Grönkvist PGA
Bogense Murer Lars Lund Antonsen AM
Bogense Murer Antti-Juhani Ahokas PGA
Bones 1 Lone Laursen AM
Bones 1 Kasper K. Estrup PGA
Bones 2 Jan Laursen AM
Bones 2 Rasmus Hjelm Nielsen PGA
Bravo Tours 1 Harry Dalsø AM
Bravo Tours 1 Stephan Juul PGA
Bravo Tours 2 Peder Hornshøj AM
Bravo Tours 2 Jesper Olsson PGA
Bæklund Consult & Invest Lars Høeg AM
Bæklund Consult & Invest Benny Ahlenbäck PGA
Carlsberg 1 Carsten Johansson AM
Carlsberg 1 Max Munther PGA
Carlsberg 2 Brian Nielsen AM
Carlsberg 2 Kalle Samooja PGA
Comentum 1 Henrik Nielsen AM
Comentum 1 Jesper Lerchedahl PGA
Comentum 2 Jens Østergaard AM
Comentum 2 Nikolaj Nissen PGA
CPF 1 Morten Hesselholt AM
CPF 1 Pontus Ellerström PGA
CPF 2 Christian Juhl AM
CPF 2 Fredric Sundberg PGA
Crylle 1 Christian Honoré AM
Crylle 1 Eric Blom PGA
Crylle 2 Thomas Nielsen AM
Crylle 2 Steven Jeppesen PGA
Dansø Steen A. Thomsen AM
Dansø Jesper Billing PGA
Drive Business 1 Morten Bech AM
Drive Business 1 Gabriel Axell PGA
Drive Business 2 Erik Wramberg AM
Drive Business 2 Sebastian Hansson PGA
Drive Business 3 Henrik Simonsen AM
Drive Business 3 Jacob Pingel Lauridsen PGA
Drive Business 4 Christian Vallø Rise AM
Drive Business 4 Max Eichmeier PGA
EA Værktøj Poul Christensen AM
EA Værktøj Jacob Glennemo PGA
ECCO 1 Dieter Kasprzak AM
ECCO 1 Oliver Suhr PGA
ECCO 2 Michael Lønhart AM
ECCO 2 Christofer Blomstrand PGA
ECCO 3 Jesper Thuen AM
ECCO 3 Petter Bocian PGA
e-fest.dk 1 Søren Casper Nørskov Hansen AM
e-fest.dk 1 Victor Flatau PGA
e-fest.dk 2 Claus Johnsen AM
e-fest.dk 2 Christopher Feldborg-Nielsen PGA
Carlo Sørensen A/S 1 Michael Egelund Christensen AM
Carlo Sørensen A/S 1 Oskar Kerola PGA
F & H Jan J. Jensen AM
F & H Wilhelm Schauman PGA
Friendtex Jesper Rasmussen AM
Friendtex Sondre Erevik Ronold PGA
Himmerland 1 Claus Birk Larsen AM
Himmerland 1 Gustaf Kocken PGA
Himmerland 2 Jens Sørensen AM
Himmerland 2 Mattias Bohlin PGA
Himmerland 3 Jens Bruun AM
Himmerland 3 Åke Nilsson PGA
Himmerland 4 Merete Thomsen AM
Himmerland 4 Gustav Adell PGA
Horsens Tæppetorv 1 Jørgen Holmegaard AM
Horsens Tæppetorv 1 Benjamin Henry Poke PGA
Horsens Tæppetorv 2 Laust Erik Lauridsen AM
Horsens Tæppetorv 2 Anders Schmidt Hansen PGA
Horsens Tæppetorv 3 Bjarne Asmussen AM
Horsens Tæppetorv 3 Knud Storgaard Jensen PGA
Horsens Tæppetorv 4 Mikael Bjerremand AM
Horsens Tæppetorv 4 Joakim Wikström PGA
HS Nielsen Henrik Nielsen AM
HS Nielsen Daniel Løkke PGA
Hytek A/S Johnny Hauberg AM
Hytek A/S Erik Oja PGA
Implantatklinikken Jan Porsdal AM
Implantatklinikken Jonas Magnusson PGA
Kastberg A/S Hans-Jørgen Kastberg AM
Kastberg A/S Oliver Nyholm PGA
Kop & Kande Farsø Jørgen Højrup Jensen AM
Kop & Kande Farsø Henrik Hilford Brander PGA
Kop & Kande Østerbro Anders Bo Burmeister AM
Kop & Kande Østerbro Sebastian C. Hansson PGA
Korsør Byggeservice 1 John Milvertz AM
Korsør Byggeservice 1 Oscar Zetterwall PGA
Korsør Byggeservice 2 Jens Stuhr AM
Korsør Byggeservice 2 Daniel Jennevret PGA
Korsør Byggeservice 3 Tommy Morgen AM
Korsør Byggeservice 3 Björn Hellgren PGA
Korsør Byggeservice 4 Michael Bøgild Bødtcher AM
Korsør Byggeservice 4 Lars Johansen PGA
LTI 1 Leif Iversen AM
LTI 1 Mads Søgaard PGA
LTI 2 Torben Seierø Ranners AM
LTI 2 Sebastian Söderberg PGA
LTI 3 Anders Clausen AM
LTI 3 Peter Vejgaard PGA
LTI 4 Claus Bisgaard AM
LTI 4 Marcus Larsson PGA
Mediter Real Estate Carsten Lange AM
Mediter Real Estate Fredrik Gustavsson PGA
Niels Viuff Niels Viuff AM
Niels Viuff Hampus Nilsson PGA
Nybolig Korsør 1 Thomas Prüsse-Olsen AM
Nybolig Korsør 1 Christian Gløët PGA
Nybolig Korsør 2 Henrik Christoffersen AM
Nybolig Korsør 2 Per Barth PGA
Nymindegab Kro 1 Finn Steffensen AM
Nymindegab Kro 1 Patrick O’neill PGA
Nymindegab Kro 2 Simon Steffensen AM
Nymindegab Kro 2 David Palm PGA
One Pint A/S 1 Kent Sørensen AM
One Pint A/S 1 Anton Wejshag PGA
One Pint A/S 2 Henrik Kirkegård Thygesen AM
One Pint A/S 2 Elias Bertheussen PGA
Praxis Søren Wortmann AM
Praxis Richard Pettersson PGA
Smykker og ure.dk 1 Allan Kirk-Thomsen AM
Smykker og ure.dk 1 Martin B. Ovesen PGA
Smykker og ure.dk 2 Lars V. Jørgensen AM
Smykker og ure.dk 2 Mattias Eliasson PGA
Sonne Gulventreprise Preben Sonne Nielsen AM
Sonne Gulventreprise Andreas Andersson PGA
SP – Kai Edelved 1 Kai Edelved AM
SP – Kai Edelved 1 Robin Askstrand PGA
SP – Kai Edelved 2 Mette Edelved AM
SP – Kai Edelved 2 Tobias Rosendahl PGA
Vagabond 1 Claus Tygesen AM
Vagabond 1 Simon Willer PGA
Vagabond 2 Jens Randal Vesterholm AM
Vagabond 2 Victor Østerby PGA
Willis 1 Lars Gundorph AM
Willis 1 Simon Gundorph PGA
Willis 2 Steen Carstensen AM
Willis 2 Mikael Lindberg PGA
Aalborg Dental Georg Christiansen AM
Aalborg Dental Christoffer Lange PGA

 

 

 

Comments are closed.