Traveltest

Below is the day testing schedule. 

NAME SURNAME TEST TIME
Adam Andersson 13:10
Mathias Ballard 11:40
Hampus Bergman 11:50
Keen Bernberg 10.00
Andri Bjornsson 11:40
Adam Blommé After round
Simon Bukrinsky 13:30
Peter Launer Bæk After round
Magnus Carlsson After round
Christian Dahl After round
William Dahlström 11:40
Carlos Del Moral After round
Tobias Edén After round
Viktor Edin 10:15
Axel A Berner Einan 11:00
Adam Eineving After round
Erik Engström 11:50
Henrik Engström 11:50
Ludvig Eriksson 12:00
Martin Eriksson After round
Christopher Feldborg Nielsen After round
Michael Fossto 12:00
Jonathan Fransson 12:00
Anton Frondelius After round
Mathias Gladbjerg 10:00
Scott Gregory  
Jonathan Gøth-Rasmussen 12:10
Morten Toft Hansen 12:10
Björn Hellgren 12:10
Benjamin Hjort After round
Mikkel Hjorth After round
Stefan Idstam After round
Christian Jacobsen 12:20
Lasse Jensen After round
Oliver  Jespersen 12:30
Niclas  Johansson 15:30
Niclas Johansson 15:30
Julienne Johansson 15:30
Erik Jonasson After round
Felix Jordansson 12:30
Jacob Jørgensen After round
Oliver Hundebøll Jørgensen After round
Juuso Kahlos 10:20
Jesper Kennegård After round
Jakob Kollerup After round
Jeppe Kristian 12:30
Juhana Kukkonen After round
Mads Langkilde 12:40
Rasmus Broholt Lind After round
David Lundgren 13:20
Caddie Lundgren 13:20
Morten Ørum Madsen After round
Anton Moström 12:40
William Nygård After round
Aksel Kristoffer Olsen 12:50
Caddie Olsen 12:50
Oliver Percy-Smith 11:00
Søren Schulze Pettersson 10:15
Tobias Poke After round
Hannes Rönneblad After round
Patrick Dam Schou 10:15
Kalle Sneck 10:20
Ken-Marten Soo 10:30
Ken-Marten Soo 10:30
Peter Staalbo After round
Oliver Suhr After round
Axel Svensson 12:40
Jesper Svensson 12:50
Marcus Svensson After round
Jan  Szöts 11:00
Andreas Hillersborg Sørensen After round
Andreas Tancred After round
Albin Tidén 12:50
Frederik Severin Tøttenborg 12:50
Martin Ulseth 13:00
Oliver Wendt 13:00
Sebastian Wiis After round
Axel Östensson 13:00
Victor Østerby 13:10
Joacim Åhlund 10:30